Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Nowe Życie

NZ-03-2018

W drugi weekend marca po raz pierszy w tym roku wiosna zaczęła się budzić. Przyroda rozpoczynała rozkwitać, jakby chciała towarzyszyć uczestnikom i ekipie kursu "Nowe Życie" na poczatku nowej drogi. 55 osób zebranych na Katedralnej 4 doświadczyło niezmierzonej miłości Boga Ojca, zbawienia, które jest w Jezusie Chrystusie i działania Ducha Świętego. Przemienini tym doświadczeniem zaczynają żyć w pełni!

 

"[To] wielka radość z tego, że Pan mnie wybrał i pokazał mi, że jestem Jego ukachaną córką i królewną. Zamierzam dołączyć do wspólnoty, by stać się narzędziem w rękach Jezusa do głoszenia Jego miłości i Królestwa"

Ula, 27 lat

"[Mam] świadomość, że nie muszę zasłużyć na miłość Boga. Miałam przekonanie, że muszę dużo się modlić i być bez grzechu aby mnie kochał. Wracam do tej samej sytuacji życiowej, która jest dla mnie trudna, ale z nowym nastawieniem."

Iza,25 lat

"Doświadczenie miłości Boga i uświadomienie sobie, że Jezus Chrystus spłacił Bogu Ojcu dług za mnie, tak grzeszną. Dopiero teraz to sobie uświadomiłam i bardzo mnie to poruszyło. [Zamierzam] nareszcie nie lękać się, na pierwszym miejscu stawiać Boga a dopiero potem rzeczy, które w istocie nie są dla mnie tak ważne "

Ewa, 57 lat