Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Agnieszka - O pieniądzach

W marcu narzekałam Bogu Ojcu, że potrzebuję trochę więcej zarabiać, aby nie stresować się od wypłaty do wypłaty.  W Wielki Wtorek  w pracy podczas księgowania wypłat wynagrodzeń naszła mnie refleksja i powiedziałam Ojcu, jaka kwota na ten moment byłaby dla mnie wystarczająca i moim zdaniem sprawiedliwa w stosunku do innych osób z firmy. Pamiętam, że podziękowałam wówczas Bogu za to, co mam.

W Wielki Czwartek po przeanalizowaniu wydatków przedświątecznych powiedziałam Ojcu, że nie mogę długo czekać i już wkrótce potrzebuję comiesięcznego wzrostu moich środków pieniężnych. Przedstawiłam Bogu swoje rozwiązanie. Chciałam znaleźć dodatkową pracę w soboty. Nie zamierzałam upominać się o podwyżkę w moim miejscu pracy, ponieważ uważałam, że jej otrzymanie jest niemożliwe. Widziałam, z jakim trudem wzrastało wynagrodzenie osób, które pracowały w firmie kilka lat, natomiast mi w kwietniu dopiero upłynął rok pracy. Powiedziałam Ojcu, że moje wyjście wcale mi się nie podoba, ale innego nie widzę, natomiast jeśli mój plan nie jest zgodny z Jego wolą, to niech ON się tym zajmie.

I się zajął:) W Wielki Piątek (dobrze, że siedziałam, bo gdybym stała-musiałabym usiąść) moja przełożona powiedziała, że upłynął rok mojej pracy w firmie, ona jest ze mnie zadowolona i wystarała się dla mnie o podwyżkę. Podała kwotę, o której wspomniałam Bogu we wtorek:) W zamian za podwyżkę otrzymałam dodatkowe obowiązki, ale one sprawiają mi przyjemność, bo po wcześniejszej pracy w biurze rachunkowym zatęskniłam za przygotowywaniem deklaracji podatkowych.

Zachęcam Ciebie do zawierzania Bogu wszystkich swoich problemów i potrzeb, w tym finansowych oraz do zaufania Ojcu, że dla Niego nie ma rzeczy niemożliwych, bo ON jest Bogiem.

Chwała Bogu za miłość, troskę i opiekę, jaką nas obdarza! :)