Lista dyskusyjna wspólnoty Dom na skale.
https://groups.google.com/.../dom_na_skale
Diakonia modlitwy
https://groups.google.com/.../dns-modlitewna

Agnieszka - spotkać Go w codzienności

To, czym chciałam się z Wami podzielić, dotyczy ostatniego czasu. Nie był dla mnie łatwy, głównie przez wrażenie, że brakuje mi czasu. Mnóstwo rzeczy na uczelni, zaliczenia, codzienne sprawy. Ciągłe poczucie, że „nie wyrabiam".

Na początku adwentu dotarło do mnie, że żyję w takim pędzie, że nie potrafię normalnie być z ludźmi. Miałam wrażenie, że nie potrafię zatrzymać się, dostrzec, że zaczął się czas oczekiwania na Jego Narodzenie. W bezradności powierzyłam to Jezusowi i On nie zostawił tego bez odpowiedzi.

 

Najpierw przez spowiedź, a potem przez czuwanie adwentowe, pozwolił mi spojrzeć na wszystko z większym dystansem, przystopować. Pozwolił mi odczuć, że nie jestem z tym wszystkim sama, że jest ze mną. Naprawdę niesamowite jest, ile pokoju i siły daje Eucharystia, że dzięki niej dzień staje się po prostu piękniejszy, pełny, nawet, jeśli nie był łatwy.

Niesamowite jest tak spotkać Go w codzienności, niesamowite jest jak On przychodzi pomimo zmęczenia, zagonienia i po prostu leczy swoją obecnością. Bez Jezusa w ostatnim czasie nie dałabym rady.

Chwała Panu, że przychodzi z radością!